loading

لنز 70-24 سونیSONY 24_70

لنز 70-24 سونیSONY 24_70

لنز 70-24 سونیSONY 24_70

مشخصات:

  • حداقل دیافراگم  F22
  • حداکثر دیافراگم f / 4
  • زاویه دید (35 میلی متر): 84 تا 34 درجه ؛ لنزهای E-Mount
  • پوشش ضد بازتاب ZEISS T  اشعه را به حداقل می رساند
  • حداقل فاصله کانونی: 1.32 فوت (0.4 متر) ، حداکثر نسبت بزرگنمایی: 0.20 برابر ، 7 پره دیافراگم
  • فاصله کانونی: 24 میلی متر – 70 میلی متر فاصله کانونی (35 میلی متر) (APS-C): 36-105 میلی متر

 

 

لنز 70-24 سونیSONY 24_70

لنزهای دوربین Sony SEL2470Z این لنز میان رده کارل زایس با فریم کامل و کامل ، یک دامنه 24 میلی متر تا 70 میلی متر را با حداکثر دیافراگم ثابت F4 تحت پوشش قرار می دهد ، تنظیمات نوردهی ثابت را در هر فاصله کانونی امکان پذیر می کند. این لنز ممتاز با دوربین های Full-frame و APS-C E-mount کیفیت تصویر فوق العاده ای را ارائه می دهد و مقاومت در برابر گرد و غبار و رطوبت که به معنای عملکرد قابل اطمینان مداوم است.

هنگام تغییر دیافراگم برای تمرکز پس زمینه ، منابع نور تار به نظر می رسند. این اثر “بوکه” از پس زمینه تاری را می توان با تیغه های دیافراگم مدور استفاده شده در این لنز افزایش داد.

 

سنسورهای ژیروسکوپی تعبیه شده در لنز ، حتی کوچکترین حرکتی را تشخیص می دهند و لنز تثبیت کننده دقیقاً تغییر مکان می دهد تا هرگونه تاری تصویر را خنثی کند. استفاده از موتورهای خطی دقیق ، بی صدا و فناوری به ارث برده از دوربین فیلمبرداری پیشرفته سونی منجر به ایجاد لرزش تصویر فوق العاده بی صدا و م thatثر می شود که به فیلم های با کیفیت و همچنین عکس کمک می کند. فقط گروههای میانی سیستم نوری برای رسیدن به فوکوس حرکت می کنند ، بنابراین طول کلی لنز تغییر نمی کند.

 

با طولانی شدن فاصله کانونی ، لنزهای ساخته شده با شیشه نوری معمولی در انحراف رنگی مشکل دارند و در نتیجه تصاویر از کنتراست پایین ، کیفیت رنگ پایین و وضوح پایین رنج می برند. شیشه ED به طور چشمگیری انحراف رنگی را در محدوده تله کاهش می دهد و کنتراست برتر را در کل تصویر ، حتی در تنظیمات دیافراگم بزرگ فراهم می کند

 

Uncategorized

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

ارتباط مستقیم در واتساپ

همین حالا درخواست خود را از طریق واتساپ ثبت کنید

×