loading

لنز 70_24 سیگما آرت Sigma 24-70mm f/2.8

لنز 70_24 سیگما آرت Sigma 24-70mm f/2.8

لنز 70_24 سیگما آرت Sigma 24-70mm f/2.8

Art Lens for Canon

مشخصات

  • این لنز یعنی70_24 میلی متر F2.8 از SIGMA عملکردی را ارائه می دهد که به موفقیت افراد حرفه ای در اخبار ، طبیعت و بسیاری از زمینه های دیگر عکاسی کمک می کند.
  • عملکرد سیستم عامل و HSM تازه طراحی شده برای موفقیت در هر عکس
  • بدنه لنز برای استحکام بالا طراحی شده است
موتور فراصوت (HSM) برای فوکوس خودکار با سرعت بالا ، تثبیت کننده نوری با توان تثبیت کننده قدرتمند ، مانع ضد گرد و غبار و با آب بندی لاستیکی ، و یک بدنه فلزی برای استحکامی پایدار و سخت چندی از ویژگی های این لنز میباشد.

 

لنز 70_24 سیگما آرت Sigma 24-70mm f/2.8

عکاسان از ویژگی 24-70 میلی متری  F2.8 استفاده میکنند تا آثار بینظیری را خلق کنند،عکاسان تمام ویژگی های این لنز را به طیف گسترده ای از فرصت های عکاسی تبدیل می کنند ، از جمله طراحی نوری ایده آل برای جدیدترین دوربین های دیجیتال که تصاویر بینظیری را ثبت میکند.

ارائه عملکرد شگفت آور رندر که بالاترین استاندارد را داشته باشد ، برای منظره ها ، پرتره ها ، زندگی های بی روح ، عکس های نزدیک مناسب است.

SIGMA تمام لنزهای قابل تعویض خود را در سه خط تولید سازماندهی کرده است که هرکدام مفهوم مشخصی دارند. لنزهای خط Art ما با تمرکز بر عملکرد نوری پیچیده و قدرت رساگری فراوان طراحی شده اند که خروجی سطح بالایی را ارائه می دهند.

لنزهای خط Art SIGMA که متحد قدرتمندی در هر ژانر عکاسی است ، هم در استودیو برای کارهای رسمی و هم در فضای باز برای عکسهای چشمگیر از معماری ، آسمان پرستاره و بسیاری از صحنه های دیگر بسیار عالی هستند.

وه به قولی آنها برای نوعی عکاسی ساخته شده اند که هنرمند درونی را رها می کند.

 

 

Uncategorized

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

ارتباط مستقیم در واتساپ

همین حالا درخواست خود را از طریق واتساپ ثبت کنید

×