loading

مویک2پرو-mavic2pro

مویک2پرو-mavic2pro

 

Mavic 2 DJI محصولی جدید از کمپانی DJI است و این محصولی با قدرت در این عرصه بشمار می آید که از نظر فنی نسبت به محصولات قبلی این کمپانی از قدرت بیشتری برخوردار است.

پرنده DJI Mavic 2 در دو مدل زوم و پرو عرضه شده که فرق این دو مدل در دوربین آنهاست.

 

مشخصات  

بذنه این پرنده تغییرات زیادی نداشته و تغیرات آن جزئی بوده که دلیل آن هم بهتر شدن پرواز این پرنده است؛که یکی از نتایج  این تغییرات کم کرد وزن این هلی شات بوده که پروازی حرفه ای تر و دقیق تر را برای این مالتی روتور mavic 2 poro  به همراه داشته است.

 

ویژگی ها

همینطور که بیان شد یکی از مزیت های mavic 2 poro وزن و حجم این پرنده است.

این هلی شات در حالت جمع شده محیط بسیار کمی را اشغال میکند و ملخ ها و بازو های آن به راحتی جمع شده و در کنار بدنه ی آن قرار میگیرند.

همچنین به دلیل وزن کم هلی شات DJI Mavic 2 pro میتوان آنرا در کیفهای کوچک خود قرار داده و به راحتی حمل و نقل نمایید.

سیستم بازگشت به محل

یکی از تونایی هایی که کمپانی DJI بر روی مالتی روتور DJI Mavic 2 pro قرار داده است این است که میتوان با استفاده از یک دکمه بر روی رادیو کنترل این دستگاه قابلیت بازگشت به محل پرواز را با استفاده از سیستم جی پی اس پیشرفته ای که در کوادروتور DJI Mavic 2 pro به کار رفته است فعال نمود تا ظرف چند دقیقه کواد کوپتر  شما به محلی که از آن پرواز را شروع کرده است بازگردد.

mavic2pro

سنسورها

DJI تلاش کرده است با به کار گیری سنسور های مجاروتی و همچنین دوربین های تشخیص موانع قوی در کناره های کوادکوپتر DJI Mavic 2 pro به این کواد کوپتر در جهت شناسایی موانع کمک نماید تا آسیب دیدگی ناشی از برخورد کواد کوپتر با موانع به حداقل برسد.

 

این قابلیت سبب شده است تا کوادروتور DJI Mavic 2 pro بتواند موانع را حتی از فاصله ی 15 متری نیز زیر نظر داشته باشد تا موارد امنیتی را برای برخورد نکردن با موانع پیش رو را به موقع لحاظ نماید.

در صورتی که Drone نزدیک یک مانع قرار داشته باشد و خلبان عمدا یا سهوا کواد کوپتر را به سمت آن مانع حرکت دهد کوادروتورDJI Mavic 2 pro به صورت هوشمند عمل نموده و حرکتی در راستای خواسته ی خلبان انجام نمیدهد و به صورت ثابت در جای خود باقی میماند تا دستورات بعدی از جانب رادیو کنترل به آن داده شود.

موتورهای براشلس 

دستیابی کمپانی DJI به تکنولوژی ساخت موتور های براشلس برای کوادکوپتر های خود باعث موفقیت روز افزون این برند در زمینه ی تولید کواد کوپتر شده است از این رو این کمپانی تلاش کرده است تا در مولتی روتور DJI Mavic 2 pro از موتور براشلس نسل جدید خود استفاده نماید.

موتور این کوادکوپتر به قدری بهینه سازی و تقویت شده است که توانایی پرواز در افق تا سرعت 64 کیلو متر و پرواز عمودی تا سرعت 18 کیلومتر بر ساعت  را به کوادکوپتر DJI Mavic 2 pro میدهد.

ملخ ها

یکی از نکته های حائز اهمیت در طراحی کوادکوپتر DJI Mavic 2 pro این است که کمپانی DJI در ساخت سری جدید کوادکوپتر های خود از ملخ های فوق پیشرفته ای استفاده نموده است که قدرت بالا تر در کنار صدای کمتر را به خریداران ارائه میدهد.

این ملخ ها به قدری بهینه سازی شده اند که تا 60 درصد نسبت به مدل های قبلی صدای کمتری تولید میکنند و همین امر سبب شده است تا بتوان از کوادروتور DJI Mavic 2 pro در منزل نیز استفاده نمود و به راحتی و بدون مزاحمت برای سایرین آنرا در محیط منزل به پرواز دراورد.

باتری 

کوادکوپتر DJI Mavic 2 pro دارای باتری تقویت شده ای می باشد که این قابلیت را به Drone مویک 2 پرو می دهد که به مدت 31 دقیقه به صورت مفید پرواز نماید.

البته توجه داشته باشید که این میزان زمان در شرایط آب و هوایی مختلف ممکن است کمی متفاوت باشد .

خبر خوش برای خریداران کوادروتور DJI Mavic 2 pro این است که در پکیج این کواد کوپتر باتری اضافه ای برای شما در نظر گرفته شده است که شما میتوانید با شارژ همزمان باتری اصلی و یدکی و استفاده ی نوبتی از آنها در هنگام به پرواز دراوردن هلی شات DJI Mavic 2 pro مدت زمان بیشتری را با کوادکوپتر DJI سرگرم باشید.

ابعاد

mavic2pro

کوادکوپتر DJI Mavic 2 pro  در حالت بسته از نظر اندازه کمی تا قسمتی با مدل های قبلی خود تفاوت داشته است.

طول این مولتی روتور 24 سانتی متر، عرض آن 9 سانتی متر و ارتفاع آن 8.4 سانتی متر می باشد که با توجه به ابعاد کوچکش می توان آنرا در هر فضایی قرار داد.

 

 

 

دوربین کواد کوتر مویک 2 پرو

دوربین کوادکوپتر DJI Mavic 2 pro دارای قابلیت های بسیاری می باشد. کمپانی DJI با تقویت سیستم دوربین این مدل از هلی شات های خود توانسته است رکورد جدیدی در زمینه ی دوربین های کوادکوپتر را به نام خود ثبت نماید.

از قابلیت های این دوربین خارق العاده میتوان به سرعت فیلم برداری 8 کیلومتر بر ساعت در کنار کیفیت 20 مگاپیکسلی آن اشاره نمود که میتوان کیفیت مطلوبی از فیلم را به شما ارائه دهد.

همچنین رزولوشن 1080 پیکسل نیز در دریافت تصاویری با کیفیت بالاتر شما را همراهی خواهد نمود.

همچنین به کار بردن سنسور یک اینچی در دوربین مالتی روتور DJI Mavic 2 pro کمک بسیار زیادی در افزایش کیفیت تصاویر دریافتی از آن نموده است.
دوربین کوادروتور DJI Mavic 2 pro به نوعی طراحی شده است که تصاویری با شفافیت بالا را به شما ارائه خواهد نمود. این در حالی است که در نمونه های قبلی به دلیل سرعت بالای کوادکوپتر تصاویر بعضا کد شده و کیفیت آنها قدری کاسته میشد که در این مدل به خوبی به این مشکل رسیدگی شده است.

همچنین تغییراتی که در فاصله کانونی دوربین کوادکوپتر DJI Mavic 2 pro انجام شده است سبب افزایش رضایت کاربران از فیلم های دریافتی این مولتی روتور شده است.


 

Uncategorized

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

ارتباط مستقیم در واتساپ

همین حالا درخواست خود را از طریق واتساپ ثبت کنید

×