بوم بسکت
تصویر Boom

بسکت میکروفون Rode Blimp Wind Shield

بادگیر و بسکت میکروفون شات گان Rode Blimp مخصوص میکروفون های شاتگان طراحی و ساخته شده است و جزو کارآمد ترین بسکت هایی است که برای ضبط دیالوگ ها در سر صحنه مورد استفاده قرار می گیرند.

باد گیر و لرزه گیر میکروفون شات گان

این بسکت دارای لرزه گیر است تا صدا های اضافی که در هنگام حرکت و ضبط صدا به حداقل خود برساند. همچنین این محصول قابل استفاده برای دیگر شاتگان ها که طولی به اندازه حدود 32 سانتی متر دارند به کار می آید.

رکوردر زوم h8

تصویر brance.group_p_CTCqDyFoRgw_1پ

کمپانی زوم (Zoom) 

یکی از معروف‌ترین و شناخته‌شده‌ترین شرکت‌های سازندهٔ تجهیزات پرتابل ضبط صداست.  مدل «H8» این کمپانی در ردهٔ محصولات رده‌بالا و خاص این کمپانی قرار می‌گیرد. این ضبط کننده می‌تواند به‌عنوان یک آدیو اینترفیس USB نیز به کار گرفته شود.این مدل با میکروفون XY عرضه می‌شود. به‌علاوه لوازم جانبی و میکروفون‌های زیادی هم برای استفاده‌های گوناگون این ضبط کنندهٔ حرفه‌ای ساخته شده‌اند.این ضبط کننده که به‌سادگی در دست نگه داشته می‌شود، دامنهٔ کاربری زیاد و متفاوتی را به کاربر ارائه می‌دهد. 

میکروفون‌های XY

 این مدل از نوع کاندانسر یونی دایرکشنال و برای ذخیرهٔ صدای استریوی دقیق ایدئال هستند. تمام شش ورودی صدای این دستگاه به پری آمپلی‌فایر مجهز هستند. و امکان تنظیم آن‌ها به‌سادگی حتی در زمان سوار بودن این دستگاه روی دوربین وجود دارد. این ضبط کننده امکان ضبط شش‌ترک همزمان را به شما می‌دهد که برای صدابرداری از محیط‌های صوتی کوچک ایده ال خواهد بود. H8 ابزاری مناسب برای استفادهٔ فیلمسازان تجربی، مستندسازان، موزیسین‌ها و صدابرداران خواهد بود..

کمک لازم دارید؟ با ما در ارتباط باشید