پاسخ سریع و بی‌صدا برای به‌دست‌آوردن نتایج عالی به‌وسیله لنز ماکرو کانن

لنز ۱۰۰ ماکرو هنگامی که کوچک‌ترین مزاحمت می‌تواند یک صحنهٔ عکاسی کاملاً آماده را خراب کند، سرعت فوق‌العاده و فوکوس خودکار بی‌صدای موتور USM بافاصله کانونی ۱۰۰ میلی‌متری جفت می‌شوند و تضمین می‌کنند. که شما بهترین نتیجه را به دست بیاورید و همچنین فاصلهٔ خود را جوری از سوژه حفظ کنید که سوژه وحشت‌زده نشود.

 با استفاده از سوئیچ محدودکننده فوکوس داخلی، با افزایش محدودیت فوکوس در یک فاصله خاص، می‌توانید سرعت AF را بیشتر کنید..

کیفیت ساخت سری L

لنز ماکرو کانن EF 100mm f / 2.8L Macro IS USM بخشی از معتبرترین لنزهای سری L  است. که از مواد با بالاترین کیفیت ساخته شده است و در برابر آب‌وهوا مقاوم است که باعث می‌شود. در هر شرایطی به‌اندازه کافی برای عکس‌برداری مستحکم باشد. 

لنز ۱۰۰ ماکرو به دلیل عنصر پراکندگی فوق‌العاده کم (UD) لنز، گزینه‌ای عالی برای پرتره‌ها است. که ناهنجاری‌های کروماتیک را حذف می‌کند. و توسط دیافراگم مدور ۹ پره‌ای در ترکیب با f / 2.8، بوکه ای استثنایی تولید می‌کند.

ترکیب لرزش‌گیر استثنایی

 IS هیبریدی، دیافراگم  f / ۲٫۸ و سیستم فوکوس اتوماتیک سریع USM، لنز ۱۰۰ ماکرو را واقعاً منحصربه‌فرد کرده است. که عملکرد فوق‌العاده خوبی دارد و آن را برای کسانی که گه گاه عکاسی ماکرو انجام می‌دهند و همچنین افرادی که می‌خواهند در آن تخصص داشته باشند، بسیار محبوب کرده است..

کمک لازم دارید؟ با ما در ارتباط باشید