NiceFoto flash
brance-log artistical companyفلاش پرتابل نایس

فلاش پرتابل NiceFoto Flash

 

این فلاش پرتابل برای استفاده در فضا های باز و با. باطری سر خود که با هر بار شارژ ۴۵۰الی۵۰۰عدد شات میزند. این فلاش پرتابل nicefoto هم با برق شهری ۲۲۰ و هم با باطری قابل استفاده است. 

 گرفتن عکس های پرتره و تبلیغاتی دیگر معطوف به استودیوهای عکاسی نیست، بسیاری از عکاسان برای گرفتن تصاویری بهتر به محیط های خارجی روی می آورند. شاید گرفتن عکسی. با نورپردازی در مزرعه یا در کنار جاده ای بیابانی برای شما نیز جذاب باشد یا دوست داشته باشید پروژه ی تبلیغاتی خود را در محیطی انجام دهید که دسترسی. به برق ندارید.

فلاش های فضای. باز با قابلیت اتصال باتری یکی از گزینه های محبوب برای عکاسان  هستند.این فلاش همراه با کیف فلزی، رادیو فلاش و. وسایل نگه دارنده عرضه می شود، اگر نیاز به تجهیزات برای عکاسی در. خارج از استودیو دارید. 

فلاش های NiceFoto N480A,NiceFoto N680 A می توانند بهترین انتخاب برای شما باشد.همچنین این فلاش.دارای گیرنده داخلی و ۱ عدد رادیو فلاش که تا فاصله ۱۰۰ متری با هم Sync می شوند.

Godox S30
Godox S30

نور ثابت گودکس

نور گودکس S30 LED Focoking LED Light از شرکت Godox یک منبع نور سبک و. همه کاره با شدت نور بالا  و قابل استفاده از طریق آداپتور برق مستقیم، همچنین از طریق مبدل یو اس بی و قابل استفاده از طریق. باتری 970 سونی (که به صورت جداگانه باید تهیه شود).

S30 دارای زاویه پرتو قابل تنظیم از 6 تا 55 درجه. برای کار با پرتاب های طولانی است.با چرخاندن یک یا چند برگ از بارندورهای 8 طرفه در مسیر پرتو، می توان خروجی را بیشتر. کنترل کرد تا روشنایی مورد نظر را به راحتی انتخاب کرد.

همچنین نور S30 از 10 تا 100 درصد قابل تنظیم است تا زحمت راندن به عقب و جلو برای. پیدا کردن نور مناسب را نداشته باشید.S30 که برای عکاسی یا فیلم.برداری در فضای باز و یا متناسب با نور روز ایده آل است، دارای دمای رنگ 5600 کلوین با  CRI / TLCI بالای 96 است که نشان دهنده دقت چشمگیر در ارائه رنگ است.

S30 با استفاده از آداپتور AC موجود در آن قابل. استفاده از طریق آداپتور برق مستقیم است، اما در صورت عدم. دسترسی به برق، با یک باتری جداگانه خریداری شده NP-F و یا یک پاوربانک که به صورت جداگانه باید تهیه شود با استفاده از کابل USB، کار خواهد کرد..

westcott
نور و اسکات

هر باری که صفحات مجازی مربوط به خرید و. فروش تجهیزات عکاسی و نورپردازی را باز می‌کنید، با سیل عظیمی از انواع و اقسام برندهای چینی روبرو می‌شوید.نه اینکه برندهای چینی فی نفسه بد باشند، که بسیاریشان. برندهای معتبر و شناخته شده‌ای هستند، اما بر اثر تکرار این اثر در ذهن مخاطب گذاشته می‌شود، که همه چیز را چینی می‌پندارد.

ما در برنس با وقوف به این موضع در صدد این برآمدیم تا برندهای غیرچینی. و معتبر جهان را به صورت پررنگ‌تری معرفی کنیم، تا همراهانمان با. این برندها آشنا شده و از محصولات با کیفیت آن‌ها استفاده کنند. 

یکی از برندهایی که برای این مهم در نظر داشتیم، برند کانادایی. وسکات Westcott بود که از نام و اعتبار بین‌المللی بالایی برخوردار بوده، و در سطوح بالای کیفی تولیدکنندگان تجهیزات عکاسی و نورپردازی قرار دارد. 

همانطور که ذکر شد برند وسکات یک شرکت تولیدکننده. تجهیزات نورپردازی است، که در اوهایو کانادا واقع است. برند وست کات در سال 1899 در اطراف اوهایو متولد شد و از آن زمان تا. کنون فراز و نشیب‌های بسیاری را پیمود، تا بتواند خود را در بازار جهانی حفظ کرده و سهم خود را در این بازار ارتقاء دهد.

کمک لازم دارید؟ با ما در ارتباط باشید